دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

آیین نامه مهمانی و انتقال دانشجویان دکتری آزاد سال 93

یکشنبه 22 شهريور 1394

 

آیین نامه مهمانی و انتقال دانشجویان دکتری آزاد

 

آئین‌نامه مهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد در دوره‌ دکتری تخصصی و سایر دوره ها اعلام شد.
به گزارش  خبرگزاری فارس، دانشجویان متقاضی باید درخواست خود را از طریق سامانه نقل و انتقال دانشجویی ثبت و مدارک مورد نیاز را اسکن کنند.

انتقال یا مهمانی برای دانشجویان دختر که پس از ثبت‌نام در آزمون، ازدواج کرده‌اند، به شهر محل زندگی همسر و دانشجویان مرد، به محل سکونت یا اشتغال امکان‌پذیر است، همچنین دانشجویان متأهل زن نیز که پس از ثبت نام در آزمون، متارکه کرده‌اند به شهر محل خانواده انجام‌پذیر است.
همچنین برای خانواده‌های شاهد و ایثارگر نیز به میزان درصد ایثارگری تسهیلاتی وجود دارد.

انتقال یا مهمانی آن دسته از دانشجویان که پس از ثبت‌نام در آزمون، دارای بیماری شده‌اند، بر اساس تأیید مراجع ذی‌صلاح انجام می‌گیرد.

همچنین انتقال یا مهمانی دانشجویانی که پس از ثبت‌نام در آزمون، حکم سرپرستی بستگان درجه یک خود را اخذ کرده‌اند نیز به محل زندگی خانواده انجام‌پذیر است.

انتقال یا مهمانی دانشجویان به واحدهای هم‌تراز و پایین‌تر جدول هم‌ترازی با موافقت واحد مبدأ و مقصد و تأیید سازمان مرکزی امکان‌پذیر است.
همچنین انتقال یا مهمانی دانشجویان مجرد که پس از ثبت‌نام در آزمون دانشگاه، پدر یا مادر و دانشجویان متأهل که همسر یا فرزند خود را از دست داد‌ه‌اند، به شهر محل سکونت امکان‌پذیر است.
بر اساس این آیین‌نامه، انتقال یا مهمانی همسر و فرزندان کارکنان تمام وقت رسمی و  قراردادی دانشگاه آزاد به محل سکونت خانواده در صورت کسب حداقل ۹۰ درصد نمره قبولی آخرین نفر پذیرفته شده در واحد مقصد انجام می‌شود.
همچنین مهمانی ورزشکارانی که عضو تیم‌های ملی هستند با ارائه معرفی‌نامه از فدراسیون مربوطه امکان‌پذیر است.
مهمانی همسر و فرزندان افراد مشمول بندهای (ج) و (د) ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری تا پایان سال تحصیلی که در مسئولیت مربوطه انجام وظیفه می‌کنند، به محل مأموریت قابل انجام است.
این آیین‌نامه در ۱۵ ماده و ۷ تبصره در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه امسال به تصویب ریاست دانشگاه آزاد رسیده است و از نیم‌ سال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۴ اجرا می‌شود که از زمان اجرا تمام آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های قبلی باطل می‌شود.
شایان ذکر است، زمان ثبت‌نام نقل و انتقال دانشجویان برای ترم آینده از اول تیر آغاز می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

مطالب دیگر اخبار دکتری روانشناسی
نحوه دریافت و رفع نقص کارت ورود به جلسه دکتری phd سال 1397 مهلت مجدد ثبت نام کنکور دکتری ۹۷ کانال دکتری روانشناسی آخرین فرصت ثبت نام در کنکور دکتری 97 انتشار نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶ آزاد اعلام جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری ۹۶ سراسری ۳۰ آذر آخرین فرصت ثبت نام در آزمون دکتری| برگزاری آزمون در اسفند جزئیات بورس خارج از کشور دکتری۹۶ | اولویت اعزام با متاهلان برگزاری مستقل آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد آزمون دکتری دانشگاه آزاد به حالت قبل بازگشت