دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

انتشار اطلاعیه پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون سال ۹۵ دانشگاه اصفهان

پنجشنبه 03 تير 1395

انتشار اطلاعیه پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون سال 95 دانشگاه اصفهان

دانشگاه اصفهان از میان واجدین شرایط پذیرش کارشناسی ارشد استعداد درخشان، برای سال تحصیلی ۹۵-۹۶ دانشجو می پذیرد.

شرایط و ضوابط ثبت نام اینترنتی برای شرکت در فراخوان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ دانشگاه اصفهان به شرح ذیل اعلام می گردد:

الف) نکات مهم:
 1.  زمان ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ لغایت ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ و ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی خواهد بود. لذا توصیه می شود قبل از شروع، راهنمای ثبت نام به دقت مطالعه گردد.
 2. توصیه می شود برای اطلاع از نحوه ساماندهی رشته های تحصیلی برحسب دانشکده و گروه آموزشی، فهرست رشته های مورد پذیرش این دانشگاه که در انتهای راهنما ارائه شده، مطالعه نمایید (برای انتخاب دانشکده و گروه آموزشی).
 3. اطلاع رسانی به داوطلبان صرفاً از طریق ارسال پیامک و یا پست الکترونیکی خواهد بود لذا در ثبت شماره تلفن همراه و آدرس پست الکترونیکی خود دقت نمایید. ضمناً در صورتی که پیامک های تبلیغاتی تلفن خود را مسدود نموده اید نسبت به فعال نمودن آن اقدام فرمایید.
 4. هزینه ثبت نام،۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال معادل ۱۰۰ هزار تومان بوده، پرداخت به صورت اینترنتی و با اتصال به درگاه بانک ملت انجام خواهد شد؛ لذا متقاضیان لازم است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد، اقدام فرمایند. توجه داشته باشید در صورت عدم پرداخت هزینه، ثبت نام دانشجو نهایی نخواهد شد.
 5. دقت داشته باشید کد رهگیری که در پایان ثبت نام سیستم به شما نمایش می دهد را برای پیگیریهای بعدی، یادداشت نمایید.
 6. پذیرش متقاضیان برمبنای امتیاز مصاحبه خواهد بود. داوطلبانی که به مصاحبه دعوت خواهند شد موظفند رأس ساعت مقرر در گروه آموزشی حضور داشته باشند. به همراه داشتن مدارک آموزشی و پژوهشی در روز مصاحبه الزامی است.

ب) شرایط ثبت نام:

 • دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته (ورودی های بهمن ۹۰ و یا مهر ۹۱ ) که پس از گذراندن هفت نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل ۱۱۵ واحد درسی به لحاظ میانگین کل جزء ده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیل دانش آموخته شوند.
 • رتبه های اول تا پانزدهم مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی برای ورود به همان رشته برگزیده یا رشته های مرتبط با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه اجرایی المپیاد دانشجویی کشور

ج) مدارک لازم و اجباری برای ثبت نام:

 1. یک قطعه عکس پرسنلی ۴*۳
 2. تصویر صفحه اول شناسنامه
 3. تصویر روی کارت ملی
 4. تصویر گواهی معافیت تحصیلی / کارت پایان خدمت / کارت معافیت دائم (ویژه داوطلبان مرد)
 5. موافقت نامه بی قید و شرط محل خدمت ویژه شاغلین رسمی و پیمانی دستگاه‌های دولتی
 6. گواهی احراز رتبه مورد تایید دانشگاه مبدأ با مهر و امضای مدیر آموزش یا معاون آموزشی دانشگاه مطابق با مفاد بند الف ذکر شده در شرایط ثبت نام
 7. تصویر مدرک فراغت از تحصیل مقطع کارشناسی ویژه دانش آموختگان
 8. تصویر ریزنمرات مقطع کارشناسی به صورت فایل pdf و با حجم حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت
 9.  C.V / رزومه (مجموعه فعالیتهای آموزشی و پژوهشی دانشجو) به صورت فایل pdf و با حجم حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت
  تبصره: مدارک مربوط به ردیفهای ۱ تا ۷ باید با فرمت JPG اسکن شده و حجم هر یک از فایل های اسکن شده نباید بیش از ۲۵۰ کیلوبایت باشد.

د) سایر مدارک:
متقاضیانی که دارای یکی از گواهی های زیر می باشند می توانند گواهی مربوطه را مطابق با تبصره همین راهنما، آماده نموده و در جای مناسب بارگذاری نمایند:

 • گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران
 • گواهی کسب عنوان دانشجوی نمونه با تایید معاونت دانشجویی وزارت علوم
 • گواهی کسب رتبه ۱ تا ۳ در جشنواره های معتبر علمی مورد تایید وزارت علوم
 • گواهی کسب رتبه ۱ تا ۱۵ مرحله نهایی المپیادهای علمی دانشجویی

تذکر مهم: در پایان یادآور می شود فرایند گردش کار به صورت سیستمی انجام می گیرد لذا از ارسال مدارک خود به صورت پستی اکیداً خودداری فرمایید. مدارکی که به صورت پستی به دفتر استعداد درخشان دانشگاه یا گروه های آموزشی ارسال شوند مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.

مطالب دیگر اخبار ارشد روانشناسی
دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد 98کنکور ارشد روانشناسیاطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره تمدید مهلت انتخاب رشته و اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات سری سوم در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 آغاز انتخاب رشته دانشگاه آزاد از 20 خرداد ماه اخرین مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۷ارشد روانشناسیتاثیر ۲۰ درصدی معدل در فراگیر ارشد| ظرفیت پذیرش ۳۳ هزار نفریشروع ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ فراگیر پیام‌نور از چهارشنبهاعلام زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 95 آزادتغییر در شرایط پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد در سال 96
ورود به سامانه