دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 94 _ 95

شنبه 14 شهريور 1394

 

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 94 - 95

 

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از ثبت‌نام ۵۶۰ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خبر داد.

علوی فاضل درمورد زمان برگزاری این آزمون گفت: آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در صبح و عصر ۷، ۸ و ۹خرداد ۹۴ در حوزه‌های امتحانی برگزار می‌شود.فرآیند برگزاری آزمون در نوبت صبح ازساعت ۸ و در نوبت عصر از ساعت ۱۶ آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه فرایند توزیع کارت از سوم خرداد آغاز می‌شود،افزود:داوطلبان از تاریخ ۳ خرداد با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.در صورت وجود مغایرت بین اطلاعات داوطلب و اطلاعاتی که در کارت ورود به جلسه درج شده است،فرد می تواند با همراه داشتن مدارک لازم به حوزه امتحانی خود مراجعه کرده و نسبت به رفع نقص اقدام نماید.

برگزاری آزمون ارشد آزاد از 7 تا 9 خرداد 94

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان درمورد زمان اعلام نتایج آزمون ارشد گفت:نتایج نهایی این آزمون در نیمه دوم شهریور ۹۴ اعلام می‌شود.

رشته محل‌ های جدید در مقطع کارشناسی ارشد | ادامه تحصیل دانشجویان بومی در واحد های نزدیک به محل سکونت

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سال گذشته رشته محل‌ های جدید در مقطع کارشناسی ارشد به صورت سرریز بودند او در تلاش هستیم این رشته محل‌ ها را در واحد های دیگر نیز ایجاد کنیم تا دانشجویان بومی در واحد های نزدیک به محل سکونت خودشان ادامه تحصیل دهند.

افزایش ظرفیت کارشناسی ارشد | تعداد پذیرش در ارشد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اشاره به آمادگی زیر ساخت های دانشگاه آزاد برای افزایش ظرفیت در تحصیلات تکمیلی ، تصریح کرد : باتوجه به اقدامات انجام شده برای افزایش ظرفیت ، نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش می‌شوند.

افزایش شهریه برای سال آتی

دکتر علوی فاضل در پایان افزایش شهریه برای سال آتی را منوط به تصویب هئیت امنا دانست و اظهارکرد: اعضای هیئت امنا هنوز درخصوص افزایش شهریه در سال آینده تصمیمی نگرفته‌ اند.

 

مطالب دیگر اخبار ارشد روانشناسی
دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد 98کنکور ارشد روانشناسیاطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره تمدید مهلت انتخاب رشته و اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات سری سوم در دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 آغاز انتخاب رشته دانشگاه آزاد از 20 خرداد ماه اخرین مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۷ارشد روانشناسیتاثیر ۲۰ درصدی معدل در فراگیر ارشد| ظرفیت پذیرش ۳۳ هزار نفریشروع ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ فراگیر پیام‌نور از چهارشنبهاعلام زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 95 آزادتغییر در شرایط پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد در سال 96
ورود به سامانه