دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

اطلاعیه پذیرش دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان سال ۹۵

یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

اطلاعیه پذیرش دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان سال ۹۵

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان از میان متقاضیان دکتری سال ۹۵ صرفاً از طریق بررسی سوابق تحصیلی و مصاحبه دانشجو می پذیرد.

در متن اطلاعیه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان آمده است:

با توجه به آیین نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph.D)، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرآیند دو مرحله ای است که اجرای این مراحل مطابق با آیین نامه ابلاغی شماره ۱۱/۱۹۱۷۷ مورخ ۹۴/۳/۷  صورت می گیرد.

 مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان است که توسط دانشگاه صورت می گیرد.

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در راستای تحقق این امر، از بین متقاضیان واجد شرایط، صرفاً از طریق مصاحبه علمی و بررسی سوابق تحصیلی، اقدام به پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ می نماید.

توضیح این که تاریخ ارزیابی تخصصی (مصاحبۀ علمی و بررسی سوابق علمی) متعاقباً پس از تأیید سازمان سنجش، از طریق سایت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اعلام خواهد شد.

به داوطلبان محترم توصیه می شود جهت دریافت بموقع اطلاعات تکمیلی، به طور متناوب به سایت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، مراجعه نمایند.

همایش رایگان راه های موفقیت در کنکور دکتریراهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامینحوه اعتراض به نتایج اعلام شده آزمون دکتری 98اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام‌ اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتریویژگی مقالات علمی پژوهشی دکتری روانشناسیاعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزادانتشار نتایج انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزادنکات مهم برای رزومه موثر برای موفقیت در مصاحبه دکتریمهلت تکمیل فرم صلاحیت دکتری 97 تا دوم تیرماهاعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در هفته جاری
ورود به سامانه