دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

اعلام منابع امتحانی آزمون دکتری دانشگاه رازی کرمانشاه سال ۹۵

پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

اعلام منابع امتحانی آزمون دکتری دانشگاه رازی کرمانشاه سال ۹۵

دانشگاه رازی کرمانشاه طی اطلاعیه ای، شیوه برگزاری و مواد و منابع امتحانی آزمون دکتری ۱۳۹۵ این دانشگاه را اعلام کرد.

در متن اطلاعیه این دانشگاه آمده است:

 به اطلاع داوطلبان عزیزی که کدرشته‌های دانشگاه رازی را انتخاب کرده‌اند، می‌رساند از کسانی که حدنصاب نمره تراز مورد نظر دانشگاه را اخذ کرده باشند، در تاریخ‌هایی که سازمان سنجش اعلام خواهد کرد، با توجه به رشتۀ مورد نظر، مصاحبۀ شفاهی یا آزمون کتبی و مصاحبۀ شفاهی گرفته خواهد شد.

*  بر پایۀ حد نصاب مشخّص‌شدۀ سازمان سنجش، تراز مورد پذیرش هر رشته به آن سازمان اعلام شده است. این حد نصاب، در کارنامه‌ای که سازمان سنجش در اواخر دهۀ نخست اردیبهشت منتشر می‌کند، اعلام خواهد شد.

* بر اساس تصمیم‌گیری سازمان سنجش، آن سازمان بر اساس تاریخ‌های پیشنهادی دانشگاه‌ها و با اعمال تغییراتی به منظور به حداقل رساندن تداخل زمانی، تاریخ آزمون کتبی و مصاحبۀ شفاهی هر دانشگاه را اعلام خواهد کرد.

جهت دانلود جدول مواد و منابع امتحانی آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه رازی کرمانشاه کلیک نمایید

همایش رایگان راه های موفقیت در کنکور دکتریراهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامینحوه اعتراض به نتایج اعلام شده آزمون دکتری 98اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام‌ اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتریویژگی مقالات علمی پژوهشی دکتری روانشناسیاعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزادانتشار نتایج انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزادنکات مهم برای رزومه موثر برای موفقیت در مصاحبه دکتریمهلت تکمیل فرم صلاحیت دکتری 97 تا دوم تیرماهاعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در هفته جاری
ورود به سامانه