دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد 26 آذر ماه آغاز می شود

دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

 

ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد 26 آذر ماه آغاز می شود 

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت:‌ ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه 26 آذر ماه آغاز و تا روز سه شنبه 5 دی ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی،‌ دکتر ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت : داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود در این آزمون اقدام کنند.
رئیس مرکز آزمون در ادامه اعلام کرد: آزمون امسال دوره دکتری به صورت تستی خواهد بود و دیگر هیچ آزمون تشریحی در این مقطع برگزار نخواهد شد.
دکتر اقبالی در خصوص تغییرات ثبت نام دوره دکتری گفت: در آزمون دکتری سال جاری برای اولین بار هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 5 واحد دانشگاهی خواهد بود و پذیرش دانشجو بر اساس نمره کل حاصل از آزمون کتبی با سهم 75% و مصاحبه علمی با سهم 25 % و با توجه به اولویت واحد دانشگاهی انتخابی خواهد بود.
وی در ادامه در خصوص ثبت نام دوره بدون آزمون دکتری تخصصی سال 92 اظهار داشت: ثبت نام این دسته از داوطلبان نیز به طور همزمان با ثبت نام با آزمون دکتری تخصصی آغاز خواهد شد . در دوره بدون آزمون نیز داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 5 واحد دانشگاهی خواهد بود.
اقبالی ادامه داد:‌ شرایط ثبت­نام دوره بدون آزمون به طور کامل در دفترچه راهنما تشریح شده است، داشتن حداقل معدل 17 برای رشته های غیر گروه انسانی، حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی و حداقل معدل 18 برای رشته­ های گروه علوم انسانی به جز حسابداری و مدیریت خدمات بهداشتی الزامی است.
وی در پایان اشاره کرد : داشتن حداقل نمره پایان نامه 18/50 و حداکثر 30 سال سن و فارغ التحصیل در یکی از سالهای 89، 90 و 91 از دیگر شرایط دوره بدون آزمون است که باید داوطلبان به آن توجه داشته باشند .

همایش رایگان راه های موفقیت در کنکور دکتریراهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامینحوه اعتراض به نتایج اعلام شده آزمون دکتری 98اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام‌ اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتریویژگی مقالات علمی پژوهشی دکتری روانشناسیاعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزادانتشار نتایج انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزادنکات مهم برای رزومه موثر برای موفقیت در مصاحبه دکتریمهلت تکمیل فرم صلاحیت دکتری 97 تا دوم تیرماهاعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در هفته جاری
ورود به سامانه