دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

داوطلبان آزمون دکتری ۹۶ در انتظار اعلام جزئیات این آزمون

یکشنبه 14 شهريور 1395

داوطلبان آزمون دکتری ۹۶ در انتظار اعلام جزئیات این آزمون

نیمه شهریور از راه رسید و علی رغم وعده های قبلی مسئولین سازمان سنجش، هنوز جزئیات برگزاری کنکور دکتری ۹۶ اعلام نشده است.

علی‌رغم این که پیش از این اعلام شده بود آزمون دکتری ۹۶ اواخر امسال برگزار می‌شود و جزئیات برگزاری آن مرداد ماه اعلام خواهد شد، هنوز در رابطه با جزئیات دقیق این آزمون خبری منتشر نشده است.

این در حالی است که با توجه به تغییرات مکرر آزمون دکتری، داشتن تصوری از منابع و سرفصل‌های آزمون دکتری ۹۶ چندان ساده به نظر نمی‌رسد و داوطلبان چشم به راه انتشار جزئیاتی در خصوص این آزمون جهت برنامه‌ریزی جهت مطالعه و کسب آمادگی برای کنکور هستند. همچنین برخی داوطلبان با توجه به فاصله نه چندان زیاد تا زمان برگزاری آزمون برنامه ریزی و مطالعه خود را آغاز کرده اند که عدم اعلام جزئیات آزمون و تغییرات شدید احتمالی می تواند منجر به هزینه‌های مالی و زمانی برای آن‌ها می‌گردد.

به نظر می‌رسد حتی در صورتی که هنوز جزئیات آزمون جمع‌بندی نشده است، لازم است گزارش جلسات برگزار شده شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی منتشر شود تا هم بتوان تصور بهتری از آزمون سال جاری داشت و هم امیدوار به تصمیم گیری قطعی در آینده ای نزدیک.

مطالب دیگر اخبار دکتری روانشناسی
همایش رایگان راه های موفقیت در کنکور دکتریراهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامینحوه اعتراض به نتایج اعلام شده آزمون دکتری 98اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام‌ اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتریویژگی مقالات علمی پژوهشی دکتری روانشناسیاعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزادانتشار نتایج انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد نکات مهم برای رزومه موثر برای موفقیت در مصاحبه دکتریمهلت تکمیل فرم صلاحیت دکتری 97 تا دوم تیرماهاعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در هفته جاری
ورود به سامانه