دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

دوره های آمادگی آزمون دکتری

سه شنبه ۳۰ مهر ۲۵۹۸

  

دوره های آمادگی آزمون دکتری PHD
 
با توجه به گسترش آگاهی های عمومی و افزایش شناخت داوطلبان از چگونگی ورود به مقطع دکتری ، رفته رفته این آزمون به رقابتی نفس گیرتبدیل می شود.
در سال جاری ، با توجه به تصمیم وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مبنی بر برگزاری آزمون متمرکز دکتری توسط سازمان سنجش ، امید آن می رود که تقسیم عادلانه ی فرصت ها و موقعیت ها بیش از پیش میسر گردد.
با توجه به این که چنین تجربه ای برای نخستین بار در کشور محقق می شود، شفاف سازی ذهن داوطلبان گرامی و رفع پاره ای ابهامات ضروری می نماید:
* تا سال گذشته ، هر دانشگاه به طور مستقل اقدام به برگزاری آزمون می کرد ، لذا هر داوطلب با توجه به دانشگاه مورد نظر خود ، صرفاً روی منابع آزمون همان دانشگاه خاص تمرکز می نمود اما امسال با توجه به برگزاری آزمون یکپارچه ، داوطلبان هر رشته با این معضل دست به گریبان هستند که مبنای سازمان سنجش ، بیشتر منابع کدام دانشگاه هاست.
* دومین مشکل پیش روی داوطلبان در آزمون سال جاری این است که حتی در صورت اطلاع از این که منابع آزمونی کدام دانشگاهها ، بیشتر مورد تأکید سازمان سنجش است ، دسترسی به همه این منابع در مدت زمان باقی مانده ، امری زمان بر و نا شدنی است.
* سومین معضل داوطلبان آزمون PHD این است که حتی در صورت دسترسی به منابع آزمونی دانشگاه های مختلف ، با توجه به عدم آشنایی با سلیقه اساتید طراح سؤال ، مهارت و تکنیک خاصی را جهت شرکت در آزمون متمرکز ، کسب نخواهند کرد.
 
مؤسسه آموزش عالی آزاد ندا پس از تحقیق فراوان و با همکاری اساتید صاحب نام دانشگاهی توانسته است در زمینه تخصصی روانشناسی ، منابع آزمونی دانشگاهی سطح اول کشور را گرد آوری نماید.
 
بدین ترتیب داوطلبان می توانند مدت زمان باقی مانده را فقط بر روی آن دسته از دروسی تخصصی تمرکز نمایند که اکثریت قریب به اتفاق دانشگاه های معتبر بر روی آن دروس تأکید دارند.
با توجه به مطالب فوق ، خدمات آموزشی برای داوطلبان محترم آزمون دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد در زمینه تخصصی روانشناسی به شرح ذیل معرفی می گردد:
 
ارائه اطلاعات جامع پیرامون
 
* آخرین تغییرات و ضوابط جدید آزمون متمرکز
 
* ضوابط مصاحبه و پذیرش دانشگاه های مختلف
* ضوابط بررسی تحصیلی در دانشگاه های مختلف
* رشته های مورد پذیرش در هر دانشگاه و تعیین ظرفیت
 
کلاس های حضوری
 
* معرفی منابع آزمون و سر فصل های مهم درسی
* بررسی آزمون سال های گذشته دانشگاه های سراسری و آزاد
* بر گزاری جلسات رفع اشکال
 
*** برگزاری دوره های ویژه نکته و تست برای دانشگاه سراسری
*** برگزاری آزمون های شبیه سازی شده
*** مشاوره تخصصی رایگان
 
 
1- جلسات مشاوره عمومی: این نوع مشاوره از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری صورت می گیرد. مشاور مربوطه تلاش خواهد کرد تا آخرین اطلاعات مورد نیاز متقاضیان این دوره ها و برنامه های مدّون و کلی
 
روند برگزاری دوره های آمادگی آزمون دکتری تخصصی در مؤسسه :
 
مؤسسه را در اختیار علاقه مندان قرار دهد.
2-پیش ثبت نام : پس از مشاوره ، متقاضیان می توانند از طرق زیر اقدام به پیش ثبت نام نمایند:
الف) مراجعه حضوری ب) مراجعه غیر حضوری (تلفنی)
3- ثبت نام قطعی : ظرف مدت 1 ماه پیش از شروع دوره از متقاضیان ثبت نام شده ، دعوت به عمل می آید تا مراحل ثبت نام قطعی را به شرح ذیل انجام نمایند:
 
* مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:
 
1- تکمیل فرم ثبت نام 2- دو قطعه عکس پشت نویسی شده.
3- کپی آخرین مدرک تحصیلی یا کارت دانشجویی 4- کپی شناسنامه
 
 
 
 
 
 
 
همایش رایگان راه های موفقیت در کنکور دکتریراهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامینحوه اعتراض به نتایج اعلام شده آزمون دکتری 98اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام‌ اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتریویژگی مقالات علمی پژوهشی دکتری روانشناسیاعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزادانتشار نتایج انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزادنکات مهم برای رزومه موثر برای موفقیت در مصاحبه دکتریمهلت تکمیل فرم صلاحیت دکتری 97 تا دوم تیرماهاعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در هفته جاری
ورود به سامانه