دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامی

شنبه 09 شهريور 1398

اطلاعات مربوط به پذیرفته‌‌شدگان دوره دکتری تخصصی «Ph.D» با آزمون سال 1398، مدارک لازم و سایر شرایط و ضوابط برای ثبت‌نام در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع‌ پذیرفته‌شدگان‌ دوره دکتری تخصصی سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی می رساند نتایج دوره با آزمون این مقطع روز پنج شنبه 7 شهریورماه 98 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.

پرونده همه پذیرفته‌شدگان دوره دکتری تخصصی سال 1398 جهت احراز صلاحیت‌های عمومی تحت بررسی است، لذا ثبت‌نام و ادامه تحصیل پذیرفته‌شدگان این مرحله منوط به تأیید صلاحیت‌های عمومی ایشان توسط مراجع ذیصلاح خواهد بود.

پذیرفته‌شدگان لازم است مطابق مفاد مندرج در ذیل و با در دست داشتن مدارک لازم در زمان تعیین‌شده به محل‌های دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند. با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت می باشد.

پذیرفته‌شدگانی که در فرم ثبت‌نام اینترنتی شرکت در آزمون، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته‌اند، باید هنگام ثبت‌نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند. بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت‌نام و یا حین تحصیل، واجد شرایط بودن این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران، پیگرد قانونی آنها برای دانشگاه محفوظ خواهد ماند.

مدارک لازم برای ثبت‌نام در دانشگاه آزاد اسلامی براساس راهنمای منتشرشده مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی؛

اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی‌ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل،

اصل شناسنامه عکس‌دار و دو برگ فتوکپی از تمام صفحات آن،

شش قطعه عکس 4×3 تمام‌‌رخ که در سال جاری تهیه شده باشد (برای مشمولین 12 قطعه)،

اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی،

مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته‌شده را مشخص کند (از جمله فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته یا دکتری عمومی یا لغو معافیت تحصیلی دوره‌های مذکور که بیش از یک سال از فراغت از تحصیل فرد نگذشته باشد.)،

تکمیل و ارائه فرم‌های درخواست ثبت‌نام و تعهدات مربوط،

چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت‌نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.

زمان و محل ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی همه رشته‌ها لازم است شخصاً در روزهای دوشنبه و سه شنبه 11 و 12 شهریورماه 98 برای ثبت‌نام به واحدهای مربوطه که آدرس و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir درج شده است، مراجعه کنند. همچنین لازم است پذیرفته‌‌شدگان جهت اطلاع از چگونگی ثبت‌نام ورودی‌‌های جدید به سایت اینترنتی واحدهای دانشگاهی نیز مراجعه کنند.

(آدرس سایت واحدها و مراکز دانشگاهی در سامانه اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس iau.ac.ir نیز درج شده است). گفتنی است عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.

پذیرفته‌شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران‌مرکزی، تهران‌جنوب، تهران شمال، تهران شرق، سنندج، نجف آباد، تبریز، کرج، قم، قزوین، اصفهان (خوراسگان)، شهرری، بروجرد، شیراز و اراک جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌نام به آدرس سایت آن واحد‌ها به شرح ذیل مراجعه کنند. علوم و تحقیقات به آدرس : www.srbiau.ac.ir تهران‌مرکزی به آدرس : www.iauctb.ac.ir تهران‌جنوب به آدرس : www.azad.ac.ir تهران شمال به آدرس : www.iau-tnb.ac.ir تهران شرق به آدرس : www.iauet.ac.ir اصفهان (خوراسگان) به آدرس:www.register.khuisf.ac.ir نجف‌آباد به آدرس : http://rs.iaun.ac.ir سنندج به آدرس : www.iausdj.ac.ir تبریز به آدرس : www.iaut.ac.ir کرج به آدرس : www.kiau.ac.ir قم به آدرس : www.qom-iau.ac.ir قزوین به آدرس : www.qiau.ac.ir بروجرد به آدرس : www.aiub.ac.ir شیراز به آدرس : www.iaushiraz.ac.ir اراک به آدرس : www.iau-arak.ac.ir یادگار امام خمینی (ره) شهرری به آدرس: www.iausr.ac.ir

میزان شهریه، هرینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی دوره دکتری تخصص سال تحصیلی99-98

1- شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغییر تشکیل شده است که به منظور تامین بخشی از هزینه های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌گردد. علاوه بر دو مورد مذکور دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مبلغ یکصدو هفتاد هزار تومان بابت هزینه خدمات آموزشی به شماره حساب اعلامی از سوی محل دانشگاهی قبولی واریز نمایند.

2- حق بیمه حوادث مبلغ سه هزار و صدو پنجاه تومان می باشد که هر پذیرفته شده باید آن را به شماره حساب اعلامی از سوی محل دانشگاهی قبولی واریز نماید.

3- پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که (مطابق آئین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی) مجوز انتقال، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد.

منبع خبر سایت دانشگاه آزاد اسلامی www.iau.ac.ir

مطالب دیگر اخبار دکتری روانشناسی
همایش رایگان راه های موفقیت در کنکور دکترینحوه اعتراض به نتایج اعلام شده آزمون دکتری 98اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام‌ اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتریویژگی مقالات علمی پژوهشی دکتری روانشناسیاعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزادانتشار نتایج انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد نکات مهم برای رزومه موثر برای موفقیت در مصاحبه دکتریمهلت تکمیل فرم صلاحیت دکتری 97 تا دوم تیرماهاعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در هفته جاریدفترچه انتخاب رشته دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد
ورود به سامانه