دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

شفاف سازی وزارت علوم درباره لزوم استعلام مدارک از سوی دانشگاه ها

سه شنبه 05 مرداد 1395

شفاف سازی وزارت علوم درباره لزوم استعلام مدارک از سوی دانشگاه ها

 وزارت علوم تحقیقات و فناوری، درباره درج خبری درخصوص الزام استعام مدارک دانشگاه آزاذ از سوی دانشگاه ها توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، در بیانیه روابط عمومی وزارت علوم تحقیقات و فناوری آمده است: بخشنامه مذکور مربوط به سال گذشته است و بیش از ۶ ماه از صدور آن می گذرد. بنابراین طرح چندباره یک بخشنامه درون سازمانی پس از گذشت بیش از ۶ ماه از صدور آن توسط برخی از خبرگزاری ها جای تأمل دارد.
در ادامه آمده است: موضوع بخشنامه مربوط به همه دانشگاه های دولتی و غیر دولتی است و تنها دانشگاه آزاد اسلامی را شامل نمی شود.
در خاتمه بیانیه نیز آورده شده است: شمول این بخشنامه در مورد کارکنان وزارت علوم تحقیقات و فناوری کاربرد دارد و در آن به کارکنان سایر دستگاه ها اشاره ای نشده است.
به گزارش ایرنا، برخی خبرگزاری ها اخیراً متن بخشنامه درون سازمانی وزارت علوم تحقیقات و فناوری را که از سوی محمد حسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع این وزارتخانه ابلاغ شده، منتشر کرده اند که در بخشی از آن آمده است: 
روسای محترم دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری
احتراماً با ارسال تصویر نامه شماره ۲/۲۱۷۹۹ مورخ نهم دی ماه ۹۴ معاونت محترم آموزشی در خصوص دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی، خواهشمند است دستور فرمایید در هنگام بررسی درخواست های اعمال مدارک تحصیلی جدید، این موضوع را مورد توجه قرار گیرد که برای کلیه دانشگاه های دولتی و غیردولتی، صرفاً مدارک مربوط به کد-رشته محل های دارای مجوز از شورای گسترش آموزش عالی قابل قبول می باشد.

مطالب دیگر اخبار دکتری روانشناسی
همایش رایگان راه های موفقیت در کنکور دکتریراهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامینحوه اعتراض به نتایج اعلام شده آزمون دکتری 98اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام‌ اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتریویژگی مقالات علمی پژوهشی دکتری روانشناسیاعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزادانتشار نتایج انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد نکات مهم برای رزومه موثر برای موفقیت در مصاحبه دکتریمهلت تکمیل فرم صلاحیت دکتری 97 تا دوم تیرماهاعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در هفته جاری
ورود به سامانه