دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

نحوه اعتراض به نتایج اعلام شده آزمون دکتری 98

جمعه 08 شهريور 1398

اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال 1398 کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی در تاریخ هفتم شهریور 98 حدود ساعت 16 روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. به عزیزانی که در دانشگاه های سراسری یا آزاد پذیرفته شذه اند تبریک می‌گوییم. 

دوستانی نیز از نتیجه اعلام شده متعجب شده اند و نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض دارند. این دوستان باید بدانند که امکان اعتراض به نتایج در سایت سازمان سنجش فراهم شده است و شما به کمک این راهنما می‌توانید نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض خود را اعلام و پیگیری نمایید.

ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شوید sanjesh.org

سپس در قسمت بالا سمت چپ صفحه اصلی روی گزینه ورود به سیستم پاسخگویی کلیک کنید

حالا اگر برای اولین بار وارد سیستم پاسخگویی شده اید، روی آیکون عضویت در سایت کلیک کنید

طبق فرم خواسته شده اطلاعات دقیق خود را وارد کنید. قبل از ورود به این قسمت نسبت به داشتن ایمیلی که پسورد آن را به خاطر دارید مطمئن شوید

پس از اینکه ثبت نام کردید، پسورد شما به آدرس ایمیلتان ارسال می شود به صفحه قبلی برگردید و روی آیکون ورود به سیستم کلیک کنید.

نام کاربری شما آدرس ایمیل شما است و رمز هم که برایتان ایمیل شده است. حالا می توانید وارد سیستم پاسخگویی شوید

حالا روی درخواست جدید در منوی سمت راست صفحه کلیک کنید

طبق تصویر بالا سطر اول را انتخاب کنید

شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را وارد کنید

حالا اعتراض خود را وارد نمایید.

نام کاربری و پسورد خود را به خاطر بسپارید و برای پیگیری اعتراض خود در روزهای بعد به سیستم وارد شوید

 

مطالب دیگر اخبار دکتری روانشناسی
همایش رایگان راه های موفقیت در کنکور دکتریراهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامیاطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام‌ اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتریویژگی مقالات علمی پژوهشی دکتری روانشناسیاعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزادانتشار نتایج انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد نکات مهم برای رزومه موثر برای موفقیت در مصاحبه دکتریمهلت تکمیل فرم صلاحیت دکتری 97 تا دوم تیرماهاعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در هفته جاریدفترچه انتخاب رشته دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد
ورود به سامانه