دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

پذیرش دکتری بدون آزمون ۱۳۹۳ دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

 

پذیرش دکتری بدون آزمون ۱۳۹۳ دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

 

دانشگاه  صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی  برای ورودی مهرماه سال تحصیلی   ۹۳ – ۹۴  دانشجوی دکتری بدون آزمون می پذیرد.
به گزارش پی اچ دی تست ، دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که به استناد مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی و شورای دانشگاه ، متقاضیان پذیرش در مقطع دکتری بدون آزمون، واجد شرایط “آئین نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری بدون آزمون ” می توانند فرم درخواست و کلیه مدارک خود را مطابق فرم پذیرش، به همراه اصل فیش بانکی واریز شده به مبلغ ۸۰۰۰۰۰ ریال حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه چهارم خرداد به دفتر استعدادهای درخشان واقع در خیابان میرداماد غربی ، پلاک ۴۷۰ ، سازمان مرکزی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، طبقه سوم اتاق ۲۱۱ ، حضوری و یا از طریق پست ارائه نمایند.

توجه
۱. خواهشمند است متقاضیان قبل از تکمیل فرم درخواست، آئین نامه اجرایی را دقیقا” مطالعه نموده و پس از اطمینان از احراز شرایط نسبت به ارسال مدارک و واریز وجه اقدام نمایند.
۲.  مطابق آیین نامه اجرایی فوق الذکر:
۱ (بندهای الف تا چ )آیین نامه ضروری است.

 ۱-۲ . احراز کلیه شرایط عمومی مندرج در ماده ۲
۲-۲ . شرایط اختصاصی در کمیته ی تخصصی بررسی خواهد شد.
۴٫ بدیهی است که امکان بررسی مدارک از لحاظ صحت و تکمیل بودن، در لحظه تحویل مدارک میسر نمی باشد. لذا در ارائه مدارک دقت کافی مبذول فرمائید.
۵٫ پذیرش مدارک و اعلام نتایج اولیه هیچگونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد و پذیرش تنها مطابق ماده ۸ آیین نامه انجام خواهد پذیرفت.
.متقاضیان شاغل به تحصیل با رعایت تبصره ۱ آیین نامه می بایست حداکثر تا شهریور ۹۳ دانش آموخته گردند

۷٫ مواد آیین نامه از وضوح کافی برخوردار است، لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی به منظور پرسش مجدد موارد ذکر شده جدا” خودداری فرمایید.
۸٫ لطفا” اصل فیش واریزی را ارسال و کپی آن را نزد خود نگهدارید.
۹٫ بدیهی است پذیرش در رشته هایی صورت می گیرد که از طریق آزمون پذیرش داشته اند. جهت اطلاع از رشته های اعلام شده در آزمون می توانید به دفترچه سازمان سنجش مراجعه نمایید.
۱۰ . مدارک ارسالی متقاضیانی که به هر دلیل پذیرفته نشوند تنها تا شش ماه پس از تحویل، در صورت مراجعه و درخواست حضوری، عودت داده خواهد شد و پس از این تاریخ نگهداری مدارک مقدور نمی باشد.
با تشکر از همکاری و رعایت نکات ذکر شده
دفتر استعدادهای درخشان

 

آیین نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقطع دکتری بدون آزمون کتبی در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین
۹۳- طوسی برای سال تحصیلی ۹۴
مقدمه
در اجرای مواد مربوط به پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی بدون آزمون، موضوع آیین نامه پذیرش بدون آزمون برگزیدگان علمی در دوره های تحصیلی بالاتر مصوب شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آیین نامه اجرایی دانشگاه به شرح زیر تدوین گردید.
ماده ۱: تعاریف
شرایط عمومی: آن دسته از شرایطی است که داشتن همه موارد اعلام شده در این عنوان برای ارائه درخواست الزامی می باشد.
شرایط اختصاصی: شرایطی که بر اساس مستندات ارائه شده توسط متقاضی و به تشخیص کمیته ی تخصصی امتیازدهی می شود.
کمیته تخصصی: کمیته ی ارزشیابی مدارک متقاضی بر اساس مستندات ارائه شده و مسئول امتیاز دهی مطابق آیین نامه، مستقر در دانشکده ها.

کمیته پذیرش: کمیته ی مسئول هماهنگی و یکسان سازی پذیرش، زیر نظر معاون آموزشی دانشگاه.
ماده ۲: شرایط پذیرش داوطلبان مقطع دکتری بدون آزمون
۱-۲ : شرایط عمومی
دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال آخر مقطع کارشناسی ارشد با احراز شرایط عمومی زیر، در زمان های اعلام شده مجاز به ارائه درخواست به دانشگاه می باشند.
. الف- حداقل میانگین کل مقطع کارشناسی: ۱۶,۵
. ب- حداقل میانگین کل مقطع کارشناسی ارشد بدون احتساب پایان نامه: ۱۷
. پ- حداقل نمره پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد، ثبت شده در ریز نمرات: ۱۸,۵
ت- حداکثر مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد: ۵ نیمسال.
ث- حداکثر زمان سپری شده از تاریخ فراغت از تحصیل: ۲ سال( دانش آموختگان نیمسال دوم سال تحصیل  ۹۰- ۹۱  و بعد از آن آن)
ج- حداکثر سن: ۳۰ سال( متولدین سال ۱۳۶۳ و بعد از آن)
چ- دانش آموختگان و دانشجویان هر یک از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی، دوره های الکترونیکی و مجازی، نیمه حضوری، و دانش آموختگانی که مقطع کارشناسی را به صورت ناپیوسته گذرانده اند، مجاز به ورود به دوره دکتری این دانشگاه با استناد به این آیین نامه نمی باشند.
۲-۲ : شرایط اختصاصی
الف- شرکت در مصاحبه
ب- کسب امتیاز قابل قبول فعالیت های آموزشی، پژوهشی و … مانند( مقاله، رتبه، برگزیدگی جشنواره و …) از کمیته های تخصصی و پذیرش دانشجوی دکتری مطابق این آیین نامه.
۳-۲ : مشمولین مقررات دریافت بورس بنیاد ملی نخبگان در دوره تحصیلی دکترای تخصصی، به شرط احراز شرایط اختصاصی این آیین نامه و تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
تبصره ۱: دانشجویان شاغل به تحصیل و واجد شرایط عمومی، در نیمسال آخر تحصیلی خود، مجاز به ارائه درخواست می باشند. بدیهی است این افراد متعهد به فراغت از تحصیل در حداکثر زمان مجاز فراغت از تحصیل( ۵ نیمسال) و کسب نمره ۱۸  پایان نامه کارشناسی ارشد ، طبق اطلاعیه دانشگاه برای پذیرش دانشجو در سال تحصیلی مورد نظر می باشند. در غیر این صورت قبولی آنان منتفی خواهد بود.
ماده ۳: نمره زبان انگلیسی
پذیرفته شدگان مشمول این آیین نامه، حداکثر تا پایان نیمسال اول سال ورود به مقطع دکتری، مجاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی مورد قبول دانشگاه می باشند. پذیرش آن دسته از افرادی که در زمان تعیین شده موفق به ارائه مدرک فوق نگردند، منتفی خواهد شد.
نمرات و مدارک زبان قابل قبول دانشگاه
TOLIMO

500
MSRT(MCHE)

50
IELTS(academic)
5,5
TOEFL
Internet based

61
Paper based

500
ماده ۴: جدول امتیازات آموزشی، پژوهشی، و سایر موارد ارزیابی فعالیت ها در کمیته تخصصی انجام خواهد شد.
ماده ۵: صورت جلسه کمیته های تخصصی پس از تائید معاون آموزشی دانشکده در شورای آموزشی دانشکده مطرح و مورد تصویب قرار می گیرد.
ماده ۶: اعضای کمیته ی تخصصی و کمیته ی پذیرش

کمیته ی تخصصی: مدیر گروه و حداقل دو نفر از اعضای منتخب گروه که شامل استادان راهنمای پذیرنده دانشجو نیز باشند.
کمیته ی پذیرش: معاون آموزشی دانشگاه، مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه، و معاون آموزشی دانشکده مرتبط.
ماده ۷: ادامه تحصیل افراد مشمول این آیین نامه، در همان رشته تحصیلی یا رشته های تحصیلی مرتبط با رشته تحصیلی دوره پایین تر متقاضی، به تشخیص گروه آموزشی امکان پذیر است.
ماده ۸: پذیرش نهایی کلیه افراد مشمول این آیین نامه منوط به موافقت شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همایش رایگان راه های موفقیت در کنکور دکتریراهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامینحوه اعتراض به نتایج اعلام شده آزمون دکتری 98اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام‌ اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ دوره دکتریویژگی مقالات علمی پژوهشی دکتری روانشناسیاعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزادانتشار نتایج انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزادنکات مهم برای رزومه موثر برای موفقیت در مصاحبه دکتریمهلت تکمیل فرم صلاحیت دکتری 97 تا دوم تیرماهاعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در هفته جاری
ورود به سامانه