دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

کلاس آنلاین چگونه است؟

جمعه 19 مهر 1398

کلاس آنلاین یک فضای آموزشی هوشمند مجازی است. کلاس آنلاین برای داوطلبانی مناسب است که ساکن تهران نیستند و امکان حضور در کلاس‌ها را ندارند یا حتی ساکن تهران هستند اما به دلیل محدودیت زمان یا مشکلات رفت و آمد امکان حضور در کلاس‌ها را ندارند.
مهم‌ترین نگرانی داوطلبان در رابطه با کلاس آنلاین این است که آیا کلاس آنلاین به اندازه کلاس حضوری مفید و موثر است. اساتید و سرفصل‌های کلاس حضوری و آنلاین یکسان هستند و از نظر محتوا و کیفیت کلاس تفاوتی بین این دو دوره وجود ندارد. تفاوت کلاس حضوری و آنلاین تنها در غیرحضوری بودن کلاس آنلاین است. 
کلاس آنلاین پخش همزمان کلاس حضوری نیست بلکه برنامه خاص خود را دارد و استاد در فضایی کاملا استاندارد و به دور از سروصدا به شما تدریس می‌کند. 
کلاس آنلاین به صورت تحت وب پخش می‌شود و نیاز به هیچ‌گونه نرم افزار خاصی ندارد. نحوه استفاده از کلاس‌های آنلاین به این صورت است که به هر فرد یک نام کاربری و رمز عبور اختصاص می‌یابد و وارد پورتال کلاس آنلاین می‌شود. یکی دیگر از نگرانی‌های داوطلبان در رابطه با کلاس آنلاین این است که اگر به هر دلیلی در زمان کلاس نتوانند وارد سیستم شوند کلاس را از دست می‌دهند. دانشپذیران به صورت مکتوب می‌توانند سوال خود را به صورت آنلابن از استاد بپرسند و استاد سوال را روی تخته، مکتوب و یا تصوری پاسخ می‌دهد.

تدبیری که برای آن اندیشیده شده است این است که کلاس‌ها از جلسه اول به صورت ضبط شده روی پورتال می‌مانند و داوطلبان تا پایان دوره کلاس‌ها به فیلم همه جلسات کلاس دسترسی دارند و می‌توانند در هر ساعتی از شبانه‌روز چندین بار جلسات را مشاهده کنند.

مطالب دیگر اخبار مؤسسه
کلاس نکته و تست رایگان آسیب شناسی روانینرم افزار کلاس آنلاین جدیدثبت نام کلاسهای پاییز شروع شداطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ اعلام‌ ‌ اسامی پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ آزمون‌ ورودی‌ دوره‌ های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته ‌سال‌ 1398 و همچنین رشته‌ های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامینتایج قبولی های کنکور دکتری سال 98 دپارتمان استاد محمدیثبت نام با تخفیف 30 درصدی کلاس های کنکور دکتری روانشناسی و مشاورهجدول برنامه زمانی ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد و دکتری 98 ثبت نام ارشد و دکتری روانشناسی لینک گروه دکتری و ارشدروانشناسی
ورود به سامانه