دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

آزمونهای آزمایشی دکتری

آزمونهای آزمایشی کنکور دکتری۹۹

دپارتمان استادمحمدی درنظر دارد آزمونهای آزمایشی دکتری روانشناسی برای رشته های، «مجموعه روانشناسی»، «روانشناسی تربیتی»، «روانشناسی کودکان استثنایی» و «مشاوره» برگزار کند.

این آزمونها در ۵ مرحله برگزار خواهد شد

مرحله‌ی اول که در سوم آبان ماه برگزار می‌شود، فقط از سه درس «استعداد تحصیلی»، «زبان عمومی»، «آمار و روش تحقیق» تشکیل می‌شود. سه درسی که شیوه یادگیری آنها با سایر دروس اختصاصی متفاوت است و معمولاً داوطلبین کنکور برای موفقیت در این دروس برنامه‌های بلندمدت تری تدارک می‌بینند.

مراحل دوم و سوم آزمون به صورت دو آزمون پیشروی از نیمه اول و نیمه دوم مباحث در آذر ماه و دی ماه برگزار می‌شود. آزمون ۱۵ آذر از پنجاه درصد اول مباحث و آزمون ۲۰ دی از پنجاه درصد دوم مباحث طبق بودجه بندی ارائه می‌شود.

مراحل چهارم و پنجم دو آزمون جامع است که دقیقاً ساختار و محتوای آن شبیه سازی آزمون دکتری ۹۹ است و در کارنامه آن تخمین رتبه بر اساس اطلاعات دکتری ۹۸ برای هر داوطلب انجام می‌گیرد.

در تدوین آزمون‌ها اساتید برجسته دپارتمان استادمحمدی از جمله دکتر محمدی، دکترپیری، دکتر حبیبی، دکتر طورانی، دکتر قاسمی و دکتر فتحی همکاری می‌کنند.

آزمون آنلاین:

این آزمون‌ها به صورت حضوری در تهران برگزار می‌شود و داوطلبین سایر نقاط کشور می‌توانند با اینترنت معمولی موبایل خود در زمان آزمون وارد سامانه شده و مانند سایر داوطلبین حضوری، آزمون خود را در زمان تعیین شده به انجام برسانند.

رتبه بندی برای داوطلبینی که دقیقا در زمان آزمون، آزمون آنلاین را انجام دهند، در کارنامه درج می‌شود و برای داوطلبینی که آزمون را به صورت آفلاین انجام می‌دهند فقط درصدهای هر درس ارائه می‌شود.

کلاس رفع اشکال پس از آزمون:

کلاس رفع اشکال در روز آزمون پس از آزمون توسط اساتید دپارتمان برای داوطلبین حضوری انجام می‌پذیرد و سایر داوطلبین می‌توانند لایو این کلاس را به صورت مجازی ببینند.

پاسخنامه کاملاً تشریحی:

پس از هر آزمون، پاسخنامه کاملاً تشریحی در اختیار کلیه شرکت کنندگان قرار می‌گیرد. در این پاسخنامه سعی شده است که شعار ارزیابی برای آموزش محقق شود و داوطلبین به کمک آن درصدی از نواقص یادگیری خود را برطرف کنند.

برای ثبت نام در آزمون‌ها به شماره‌های زیر تماس بگیرید:

۲۲۲۵۳۵۰۹

۲۶۴۰۷۴۳۱

۲۶۴۰۷۴۳۲

ورود به سامانه