دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

مصاحبه با رتبه برتر سال 97 کنکور دکتری روانشناسی

شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷

فرزانه وطن خواه هستم رتبه 36 کنکور دکتری روانشناسی سال 97

سال 1396 پس از بررسی دقیق کادر آموزشی و پرسنل موسسه های مختلف در نهایت به این نتیجه رسیدم که دپارتمان روانشناسی موسسه نگاره در مجموع از کیفیت و درصد قبولی بالایی برخوردار است.

در تمام کلاس های ترم تابستان موسسه شرکت نمودم. تقریباً از اواخر مهرماه به صورت جدی شروع به مطالعه کردم و همانطور که اساتید موسسه تاکید می کردند در کنار جزوات کلاسی در هر درس یک رفرنس اصلی مطالعه می کردم. به عقیده من با توجه به تحلیلی شدن سوالات کنکور خواندن 1 رفرنس در کنار جزوات کاملاً ضروری است.

به همه داوطلبان توصیه می کنم درس زبان و آمار را به خوبی تقویت کنند. این دروس دارای ضریب پنهان است. یعنی با وجود اینکه ضریب درس ها در کنکور یکی می باشد اما تاثیر به سزایی در رتبه نهای داوطلب دارد.

تاکید می کنم هیچ درسی را کنار نگذارید.

با توجه به رقابت شدید سال های اخیر به داوطلبان پیشنهاد می کنم رزومه خود را تقویت کنند.

در سال های گذشته مقاله علمی – پژوهشی مورد توجه مصاحبه گران بوده است.

ترجمه و تالیف کتاب در صورتی مفید خواهد بود که خود ما این کار را انجام داده باشیم. به دلیل اینکه در جلسات مصاحبه هر گونه رزومه ای که ارائه شود، کاملاً توسط گروه مصاحبه گر بررسی خواهد شد.

داشتن مدرک زبان مثل EPT، MSRT تاثیر بسیار خوبی در جلسه خواهد داشت.

در تمام جلسات مصاحبه، پایان نامه مورد نقد و بررسی قرار می گیرد و تسلط کامل بر پایان نامه  واقعاً ضروری است.

پیشنهاد می کنم قبل از مطالعه دروس، تست نزنید. ابتدا تست طبقه بندی شده و بعد تست های ترکیبی بزنید.

در صورتی که زمان دارید حتماً در کلاس نکته تست شرکت کنید تا مطالب به خوبی دسته بندی شود.

 با آرزوی موفقیت روزافزون برای همه شما عزیزان

فرزانه وطن خواه امجد

مصاحبه با رتیه برتر کنکور دکتری روانشناسی _ رتبه 30 تربیتیمصاحبه با رتبه های برتر کنکور دکتری روانشناسی _ نسیم قانعی رتبه 7مصاحبه با رتبه های برتر کنکور دکتری روانشناسیتجربه مصاحبه کنکور دکتری روانشناسیدکتری روانشناسی مصاحبه با رتبه برترمصاحبه با رتبه یک کنکور ارشد روانشناسی 97مصاحبه با نسرین گودرزی رتبه 3 کنکور دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه آزاد سال 94مصاحبه با صفورا کشاورز رتبه 3 کنکور دکتری روانشناسی تربیتی دانشگاه آزاد سال 94مصاحبه با شیلر کیخاونی رتبه 13 کنکور دکتری روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد سال 94مصاحبه با مهشید تیرگر رتبه 15 کنکور دکتری روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد سال 94
ورود به سامانه