دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور دکتری روانشناسی

سه شنبه 24 ارديبهشت 1398
سلام، شعله نظری هستم، رتبه 45 مجموعه روانشناسی. من تابستان از کلاس آسیب شناسی موسسه نگاره به صورت حضوری و از کلاس شخصیت به طور مجازی استفاده نمودم و مابقی دروس را به صورت حضوری در پاییز شرکت نمودم. مطالعه دروس را از نیمه شهریور ماه آغاز کردم و متاسفانه زمان کافی برای استفاده از کتاب های منبع نداشتم و تنها از مطالب و جزوات کلاسی موسسه استفاده نمودم و در انتها نیز در کلاس های نکته و تست شرکت نمودم.
 دوستان عزیزم که خود را برای کنکور دکتری 99 آماده می کنید برایتان آرزوی موفقیت و دستیابی به اهدافتان را می نمایم و پیشنهاد می کنم مطالعه را به صورت جدی از ابتدای تابستان آغاز کنید و از همین حالا به فکر تقویت رزومه خود باشید.
از اساتید محترم و دلسوزم دکتر پیری، دکتر قاسمی، دکتر حبیبی و دکتر محمدی عزیز و همچنین مشاوران صبور موسسه نگاره، خانم دکتر آزادفر و خانم دکتر وطن خواه عزیز صمیمانه تشکر می کنم.
مطالب دیگر مصاحبه با رتبه های برتر کنکور روانشناسی
تجربه مصاحبه کنکور دکتری روانشناسیدکتری روانشناسی مصاحبه با رتبه برترمصاحبه با رتبه برتر سال 97 کنکور دکتری روانشناسیمصاحبه با رتبه یک کنکور ارشد روانشناسی 97مصاحبه با نسرین گودرزی رتبه 3 کنکور دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه آزاد سال 94مصاحبه با صفورا کشاورز رتبه 3 کنکور دکتری روانشناسی تربیتی دانشگاه آزاد سال 94مصاحبه با شیلر کیخاونی رتبه 13 کنکور دکتری روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد سال 94مصاحبه با مهشید تیرگر رتبه 15 کنکور دکتری روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد سال 94مصاحبه با مریم ناظمی رتبه 16 کنکور دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه آزاد سال 94مصاحبه با مختار سیفی رتبه 17 کنکور دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه آزاد سال 94
ورود به سامانه