دپارتمان روان شناسی موسسه نگاره (تحت برنامه ریزی استاد محمدی)

ارشد روانشناسی - دکتری روانشناسی

مصاحبه با لیدا حسین پور رتبه 11 کنکور دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه آزاد سال 94

پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴

 

مصاحبه با لیدا حسین پور رتبه 11 دکتری روانشناسی سلامت

کنکور دکتری دانشگاه آزاد سال 94

 

1. لطفاً خودتان را معرفی فرموده بفرمائید چرا این رشته را برای تحصیل انتخاب کرده اید؟

من لیدا حسین پور هستم.بنده علاقه زیادی به آموختن علم روانشناسی داشته و دارم روانشناسی علمی است که خواسته یا ناخواسته در آن غوطه ور هستیم و بنظرم  شناخت مناسب از سلامت روان لازمه داشتن روان سلامت است و روان سلامت سنگ بنای سلامت جامعه در ابعاد مختلف است و این همان زیبایی آشکاری است که در این رشته وجود داشته و بنده را مصر به یادگیری آن می نماید.

2. علت موفقیت خود در کنکور دکتری روانشناسی سلامت را چه میدانید؟

من تلاش زیادی انجام دادم و فکر میکنم داشتن تمرکز در مطالعه و برنامه ریزی صحیح و حضور در کلاس های موسسه نگاره در ثمر بخش بودن تلاش های من بسیار موثر بود.

3. آیا مشاوره و راهنمایی خاصی برای مطالعه و موفقیت داشتید؟

بنده از تجربه دوستان زیادی در این مسیر بهره گرفته ام به خصوص استاد محمدی که فکر میکنم این مشاوره ها در انتخاب مسیر درست درسی و کنترل استرس های کنکور واقعا به من کمک کرد.

4. منابع مطالعاتی و شیوه مطالعه خود را برای شرکت در کنکور دکتری روانشناسی سلامت را بفرمایید؟

بنده در بیشتر دروس برای آزمون جزوات کلاس های استاد محمدی را خواندم به همراه خلاصه هایی که طی سالهای قبل و در طی مطالعات کتابهای مرجع تهیه کرده بودم. احساس میکنم مطالعه عمیق و مرور دوره ای مطالب و تهیه خلاصه بسیار کمک کننده است.

5. در کدام کلاسها شرکت کردید و آنها را در قبولی خود چقدر مفید ارزیابی می نمایید؟

بنده فقط در کلاسهای مجموعه استاد محمدی استفاده کردم و موفقیت خود را بدون هیچگونه ملاحظه ای و کاملا صادقانه تا حدود زیادی مدیون شرکت در این کلاسها میدانم.

6. چه توصیه ایی برای داوطلبان دارید؟

بنده مطالعه تحلیلی مطالب را یک اصل مهم برای موفقیت میدانم. ضمن اینکه به دوستان پیشنهاد میکنم از پرداختن به مسائل حاشیه ای بپرهیزند و بپذیرند که موفقیت در آزمون بیش از هر مسئله ای به تلاش فرد وابسته است.

7. نظرتان در خصوص کلاسهای نکته وتست و آزمونهای مؤسسه چیست؟

کلاسهای نکته و تست بسیار مفید است، اما به شرطی که فرد با آمادگی مناسب در این کلاسها شرکت کند.

8. و سخن آخر.

نگاه حرفه ای به آزمون دکتری اهمیت خاصی دارد چه بسا دوستان زیادی هستند که تلاش زیادی انجام می دهند ولی به علت نداشتن برنامه درست و تمرکز کافی و یا انتخاب شیوه های غلط مطالعه، نتیجه قابل قبولی کسب نمی کند.

استفاده مداوم از نظرات اساتید هر حوزه و افراد دارای تجربه به همراه حضور در کلاسهای آموزشی با کیفیت می تواند کمک شایانی به افزایش راندمان دوستان نماید.

بنده شخصا از کلاسهای موسسه نگاره و راهنمایی های دل سوزانه و کاملا حرفه ای استاد محمدی بسیار بهره بردم . کلاسهای پر نشاط مجموعه، مشاوره های صبورانه و آگاهانه استاد محمدی و دوره های پر ارزش و با کیفیت نکته و تست از مزیت های غیر قابل انکار کلاسهای موسسه نگاره است.

در پایان مجدداً از تمامی دوستان و اساتیدی که مرا در رسیدن به این موفقیت یاری نمودند به خصوص استاد محمدی کمال تشکر را دارم و امیدوارم که بتوانم تجربیات خود را به طور صحیح و کاربردی در اختیار تمام دوستان قرار دهم.

 

مصاحبه با رتیه برتر کنکور دکتری روانشناسی _ رتبه 30 تربیتیمصاحبه با رتبه های برتر کنکور دکتری روانشناسی _ نسیم قانعی رتبه 7مصاحبه با رتبه های برتر کنکور دکتری روانشناسیتجربه مصاحبه کنکور دکتری روانشناسیدکتری روانشناسی مصاحبه با رتبه برترمصاحبه با رتبه برتر سال 97 کنکور دکتری روانشناسیمصاحبه با رتبه یک کنکور ارشد روانشناسی 97مصاحبه با نسرین گودرزی رتبه 3 کنکور دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه آزاد سال 94مصاحبه با صفورا کشاورز رتبه 3 کنکور دکتری روانشناسی تربیتی دانشگاه آزاد سال 94مصاحبه با شیلر کیخاونی رتبه 13 کنکور دکتری روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد سال 94
ورود به سامانه